Nizak libido

Dobar dan, Poštovanje.

Molim vas za pomoć.

Imam 22 godine i već 4 godine se bavim fitnesom.
Prošli tjedan sam odlučio da krenem sa anaboličkim steroidima. Uzeo sam u ponedjeljak 250mg testosteron depo i četvrtak 250mg testosteron i Deca Durabolin (Nandrolon) 250mg. Od petka već nemam erekcije i nemam želju za spolnim odosom što je jako zabrinjavajuće. Jako sam zabrinut i zanima me ako stanem, da li ću se vratiti u normalno stanje? Mislim da mi je libido ugašen zbog Nandrolona. Molim za savjet. Hvala

7.11.2017

Odgovara

prim.dr.sc. Ante Reljić dr. med., spec. urologije, subspec. urolitijaze i urološke onkologije

Bojim se da je pitanje krivo adresirano. Urolog o tome ne zna dovoljno i predmet interesa izlazi izvan okvira moje struke. Poznato mi je da se impotencija može pojaviti kao posjedica uzimanja veće doze testosterona u kratkom vremenu ili, kako ste Vi uzeli, odjednom. Točne i detaljnije odgovore MOŽDA Vam može dati endokrinolog, a svakako bih u tu problematiku trebao biti upućen kakav bolji fitness- ili bodybuilding-stručnjak.

Imate pitanje vezano uz vaše zdravlje? Konzultirajte se s našim stručnim timom.

Pitajte liječnika