Nakon rastave počeo sam hodati s jednom curom, a nakon 3 mjeseca ne mogu održati erekciju. Je i moj problem zdravstveni ili psihogeni?

Postovani,

Poceo sam nakon rastave hodati sa jednom curom. Sve je bilo ok i sad nakon 3 mjeseca mi je poceo padati. Uzbudim se, digne se i sve ok. Nakon par min se spusti kao da izgubim osjecaj uzbudenja. Sto mi je ciniti? Jel to problem u glavi ili zdravstveni?
Hvala

18.7.2022

Odgovara

prim. dr. sc. Ante Reljić dr. med., spec. urologije, subspec. urolitijaze i urološke onkologije

Odgovor može jedino biti vrlo uopćen budući da ništa, osim spola, o Vama ne znam … ni dob, ni prateće bolesti (ako ih imate), niti uzimate li kakve druge lijekove, jeste li radili kakve relevantne pretrage itd.

Obzirom na okolnosti (stanje nakon rastave) moguć je psihogeni uzrok. On je čak i vrlo vjerojatan ukoliko su održane noćne i/ili jutarnje erekcije, a osobito ako nemate teškoće prilikom masturbacije.

 

Pozdrav!

Imate pitanje vezano uz vaše zdravlje? Konzultirajte se s našim stručnim timom.

Pitajte liječnika